Zadzwoń! 730 700 016

Indoo bi

EKOLOGICZNE CIEPŁO NA LATA | POTĘGA INNOWACJI

zobacz model

Ekonomia

Komfort

Ekologia

Trwałość

Model

Indoo Bi

Podwójny

230/400V

Parametry techniczne:

  • Moc od 4 kW do 10 kW

  • Zasilanie 230/400 V

  • Powierzchnia ogrzewana od 80 m2 do 200 m2

  • Wymiary 20x29x75 cm

  • Typ: dwucewkowy

Zalety:

  • Wysoka wydajność

  • Cicha praca

  • Bezpieczny w użytkowaniu

  • Bezobsługowe użytkowanie

  • Żywotność na poziomie 30 lat

  • Kompaktowe wymiary

  • Łatwa instalacja 

Zastosowanie:

Kocioł indukcyjny podwójny o mocy od 4 do 10 kW idealnie nadaje się do ogrzewania domów jednorodzinnych, mieszkań, niewielkich budynków użyteczności publicznej czy lokali firmowych. Moc powinna zostać dostoswana do powierzchni grzewczej i rodzaju izolacji budynku. Kocioł indukcyjny współpracuje z ogrzewaniem podłogowym, tradycyjnym ogrzewaniem grzejnikowym, buforami ciepła, zasobnikami CWU czy nagrzewnicami wodnymi. Kotły tego typu można stosować przy instalacjach z rur miedzianych, stalowych i z tworzyw sztucznych. Piece indukcyjne nadają się zarówno do domów modernizowanych jak i do nowych budynków. Kotłem steruje automatyka dostosowująca jego parametry do zadanej temperatury. Klientom oferujemy kotły z usługą montażu lub zestaw piec i sterowniki razem z instrukcją do samodzielnego wykonania instalacji. 

Zamów kocioł indukcyjny z montażem Zamów kocioł indukcyjny, serowniki i instrukcję samodzielnego montażu

 

Model  2F 4kW2F 5kW2F 6kW2F 7kW2F 9kW2F 11kW
Wymiary Szerokość[mm]290290290290290290
Wysokość [mm]750750750750750750
Głębokość[mm]202020202020
Moc znamionowa[kW]4567911
Orientacyjna powierzchnia ogrzewania[m²]80-14090-150110-160115-170140-190160-240
Częstotliwość[Hz]505050505050

Sprawność 

[%]999999999999
Maksymalny pobór prądu[A]11/1113,7/13,716,4/16,419,2/19,221,96/21,9630,1/30,1
Prąd znamionowy wyłącznika nadprądowego[A]10A16A16A20A20A25A
Minimalny przekrój przewodu zasilającego[mm]4mm24mm24mm26mm26mm26mm2
Maksymalny przekrój przewodu zasilającego[mm]6mm26mm26mm210mm210mm210mm2
Maksymalne ciśnienie robocze[bar]2,5 bar2,5 bar2,5 bar2,5 bar2,5 bar2,5 bar
Temp. wylotowa regulowana[℃]75 st.C75 st.C75 st.C75 st.C75 st.C75 st.C
Temp. wylotowa dopuszczalna[℃]95 st.C95 st.C95 st.C95 st.C95 st.C95 st.C
Czas pracy[h]ciągłyciągłyciągłyciągłyciągłyciągły
Emitowany hałas[dB]14dB14dB14dB14dB14dB14dB
Zasilanie[V]2x230V2x230V2x230V2x230V2x230V2x230V
Masa[kg]50 kg50 kg50 kg50 kg50 kg50 kg
Stopień ochrony -IP-54IP-54IP-54IP-54IP-54IP-54

Zadzwoń!

Porozmawiamy o doborze technologii i wycenimy urządzenia!

tel. 730 700 016 - oddzwonimy do Ciebie!

Wybierz temat, który Cię interesuje

Chcę umówić się na rozmowę
Kotły indukcyjne
Fotowoltaika
Inteligentne sterowanie
Pompy ciepła

Uwagi dodatkowe

hCaptcha