Innowacyjny Dom

Szafy hydrauliczne

MODELE SZAF HYDRAULICZNYCH

Subskrybuj nas na Youtube

https://www.youtube.com/@innowacyjnydom

Odwiedź naszą galerię

https://innowacyjnydom.com/realizacje/

Kompaktowe wymiary

Kompaktowe wymiary szafy hydraulicznej zostały zaprojektowane tak, aby zmieścić się w każdym nawet niestandardowym pomieszczeniu. Maksymalna wysokość 171 cm pozwala ustawić jednostkę w nawet bardzo niskich pomieszczeniach a szerokość i głębokość modułu wynosząca 69 cm pozwala na wniesienie szafy do kotłowni o szerokościach drzwi już od 70 cm.

Mobilność i łatwy montaż

Waga szafy hydraulicznej Thermatec została zaprojektowana z myślą o jej mobilności, waga jednego modułu max. 110 kg i wbudowane poręczne uchwyty pozwalają na ustawienie jednostki bez użycia specjalistycznych podnośników.

Wysoka wytrzymałość

Szafę Thermatec opracowaliśmy z uwzględnieniem potencjalnie niekorzystnych warunków panujących w kotłowniach czyli wysokiej wilgotności. Podstawowa konstrukcja wykonana jest z profili aluminiowych a obudowa z płyt kompozytowych o wysokiej wytrzymałości i odporności na korozję.

Wyświetlacz Smart Touch

Inteligentny kontroler dotykowy Smart Touch pozwoli Ci na podgląd bieżący i intuicyjne ustawienie parametrów pracy Twojej pompy ciepła.

Wysokiej jakości i rozdzielczości 5 calowy wyświetlacz sprawia, że sterowanie ustawieniami jest bardzo proste a sam wyświetlacz wygląda niezwykle efektownie.

Główne zalety naszych urządzeń:

Dwumodułowa konstrukcja o wyjątkowym designie w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: antracytowy i biały.

Zbiornik buforowy 90/100 litrów oraz zbiornik ciepłej wody użytkowej 300 litrów wykonany z bardzo wysokiej jakości stali nierdzewnej Duplex stanowi standardowy element wyposażenia szafy hydraulicznej THERMATEC.

Zbiornik ciepłej wody użytkowej wyposażony jest w dodatkową 3 kW grzałkę załączaną manualnie, niezależnie od pracy pompy ciepła.

Dodatkowo zabudowana w szafie hydraulicznej 3 kW grzałka przepływowa stanowi rezerwę mocy w przypadku ekstremalnie niskich temperatur otoczenia.

Zabudowany licznik energii elektrycznej pozwala na lepszą kontrolę zużycia energii przez pompę ciepła.

Jednostka wyposażona jest w system antyzamarzaniowy uruchamiany w przypadku zaniku prądu, dedykowany pompom ciepła wykonanym w technologii monoblock.

Kompletne rozwiązania hydrauliczne zostały oparte o komponenty ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu.

Wbudowany dotykowy, kolorowy wyświetlacz (moduł sterowania) o wysokiej rozdzielczości pozwala na intuicyjne zarządzanie pracą pompy ciepła.

Dzięki zastosowaniu naszej szafy hydraulicznej znacząco skraca się czas montażu i pobytu ekip instalacyjnych u klienta.

Shopping Cart