Zadzwoń! 730 700 016

Blog

 • 02/07/2021 0 Komentarze
  Kotły indukcyjne do domów, mieszkań i biur

   

  Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w celu ogrzewania domów, mieszkań oraz biur jest instalacja kotła indukcyjnego. Nic dziwnego – jest to nie tylko idealny sposób na obniżenie comiesięcznych rachunków eksploatacyjnych, lecz również opcja bardziej przyjazna środowisku, ponieważ nie produkuje dodatkowych spalin. Dlaczego jest to tak często wybierana propozycja przy remontach lub modernizacjach budynków i na czym polega działania kotła indukcyjnego?

  Dowiedz się więcej
 • 02/03/2021 0 Komentarze
  Fotowoltaika vs. Solary

   

  Bardzo często podczas rozmów na temat tego czym jest fotowoltaika spotykam się z tym że mylnie uważa się że produkują ciepło. Pomyłka zazwyczaj bierze się z wizualnego podobieństwa paneli fotowoltaicznych do kolektorów słonecznych zwanych potocznie solarami. Czym się to różni, jak rozpoznać i czy fotowoltaiką można ogrzać wodę użytkową?

   

  Dowiedz się więcej
 • 02/03/2021 0 Komentarze
  Czy fotowoltaika ogrzeje wodę użytkową?

   

  Panele fotowoltaiczne produkują prąd, najbardziej uniwersalne medium które zasila każde urządzenie w naszym domu. Panelami fotowoltaicznymi można podgrzewać wodę, choć nie bez pośrednio.

   

  Dowiedz się więcej
 • 02/03/2021 0 Komentarze
  Dofinansowanie na fotowoltaikę. Ulga Termomodernizacyjna

   

  Kwota dofinansowania z rządowego programu Mój Prąd może wydawać się zbyt niska i niezachęcająca wystarczająco do zainwestowania we własną elektrownię fotowoltaiczną. Z pomocą przychodzi kolejny program dzięki któremu można nabyć fotowoltaikę dużo mniejszym kosztem. Oba dofinansowania łączą się!

   

  Dowiedz się więcej
 • 02/03/2021 0 Komentarze
  Dofinansowanie na fotowoltaikę. Program rządowy Mój Prąd

   

  Chęć oszczędzania i życia w bardziej ekologiczny sposób skłania coraz szersze grono posiadaczy domów jednorodzinnych do inwestowania w odnawialne źródła energii. Jeszcze więcej potencjalnych inwestorów w OZE zastanawia się nad sensem ekonomicznym wydania niemałej sumy na własną elektrownie. Na szczęście dla nich w 2019 roku ruszył rządowy program dofinansowujący budowę własnych elektrowni dachowych „Mój prąd”. Fundusze pochodzą z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Do wypłaty przeznaczono 1 mld zł a nabór kończy się 18.12.2020.

   

  Dowiedz się więcej